Ogłoszenia 28.02.2021

1. W Kościele powszechnym przeżywamy niedzielę Ad Gentes - Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pamiętajmy w modlitwach o 1883 polskich misjonarkach i misjonarzach pracujących w 99 krajach na całym świecie.
  2. Miesiąc marzec jest szczególnie poświęcony św. Józefowi. Jest On nie tylko wspaniałym opiekunem Świętej Rodziny, ale i niezwykłym orędownikiem w trudnych sprawach. Nabożeństwo ku czci świętego Józefa w każdą środę po Mszy Świętej wieczornej.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa przed każdą Mszą Świętą.
  4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pokutnych. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16:30, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15:40. Za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej oraz za udział w Gorzkich żalach i po spełnieniu zwyczajnych warunków można uzyskać łaskę odpustu.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary szczególnie za te składane na działalność statutową Akcji Katolickiej.
  6. Dziękujemy Paniom, które chcą pozostać anonimowe, a z własnej inicjatywy posprzątały wczoraj kościół.