Ogłoszenia 25.10.2020

1. Ostatnia niedziela października to liturgiczne Święto Poświęcenia Kościoła Własnego
  2. Przed nami ostatnie dni października. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o 16:30. Zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania, która nie obawia się o swoje zdrowie. Pozostali przystąpią do bierzmowania z rocznikiem niższym kiedy ustanie pandemia.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym roku z racji obostrzeń zamiast tradycyjnej procesji różańcowej na cmentarzu, o 16:30 odbędzie się nabożeństwo w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  4. Prosimy by śmieci, które nie mieszczą się w śmietnikach układać w workach obok koszy a nie rzucać na stertę. Łatwiej będzie je wtedy przygotować do odbioru przez firmę gospodarującą odpady.
  5. Na wypominki przyjmujemy jeszcze tylko w tym tygodniu. Proszę nie czekać do ostatniej chwili.
  6. Od Uroczystości Wszystkich Świętych do końca miesiąca za pobożne nawiedzenie cmentarza oraz modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  7. Od poniedziałku rozpoczynamy prace modernizacyjne nagłośnienia w parafii. Pierwszy etap prac zakłada wymianę wzmacniacza, mikrofonów w prezbiterium, rozciągnięcie linii w prezbiterium oraz poprowadzenie linii na chór. W kolejnych etapach jeśli starczy nam środków planowany jest zakup nowego mikrofonu bezprzewodowego, oraz mikrofonów i statywów dla chórzystów oraz organisty. W dalszej przyszłości wymiana głośników.
  8. Dziękujemy nowożeńcom za dekorację kwiatową naszej świątyni.