Ogłoszenia 01.01.2023

1. W Święto Trzech Króli za pośrednictwem członków AK będziemy rozprowadzać kredę i kadzidło. Cały dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu młodzieży w czasie ferii.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej w naszej parafii zapraszamy na wspólne kolędowanie. Osoby, które chcą wystąpić prosimy o zapisy u prezesa Akcji Katolickiej. Próba 6.01
  3. W niedzielę 15 stycznia w szkole podstawowej w Zajączkach Pierwszych o godz.13.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla członków wszystkich grup parafialnych. Zapisy oraz wpisowe w formie symbolicznej składki u Prezesa Akcji Katolickiej. Dzieci i młodzież bez opłat.
  4. Ponieważ wiele rodzin zgłasza się na kolędę chcemy nieco usystematyzować zapisy. Dlatego prosimy by na poniedziałek zapisywali się mieszkańcy Zajączek Pierwszych, na Wtorek mieszkańcy ul. Głównej zaś na środę Mieszkańcy Nowej Wsi oraz ulicy Wieluńskiej. Osoby które już się zapisały i wybrały termin pozostają w wyznaczonym terminie.