Ogłoszenia 28.11.2021

1. Rozpoczynamy Adwent. We wszystkie dni z wyjątkiem niedzieli i uroczystości o 17:00 będziemy odprawiać Mszę Świętą o Matce Bożej zwaną Roratnią. Zapraszamy do uczestnictwa. Przynieśmy ze sobą tradycyjne lampiony. Zapraszamy do nabywania świec Caritas. Dochód z ich sprzedaży zasila konto fundacji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Świece są dostępne w zakrystii w cenie 8zł mała i 17zł duża.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź Święta pierwszopiątkowa przed każdą Mszą Świętą.
  3. Rozpoczynamy doroczną świąteczną zbiórkę żywności dla najuboższych z naszej parafii. Zbiórka potrwa do niedzieli 19-go grudnia. Produkty można składać w zakrystii lub do przygotowanego przez Akcję Katolicką kosza pod chórem.
  4. Akcja Katolicka planuje parafialny koncert kolęd i pastorałek. Jeżeli ktoś ma ochotę wystąpić, indywidualnie lub grupowo, zapraszamy ludzi w każdym wieku, to prosimy o zgłoszenie się w zakrystii lub u prezesa Akcji Katolickiej.
  5. Dziękujemy też pewnej rodzinie za ofiarowanie wieńca adwentowego.
  6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na rzecz kościoła szczególnie te na utrzymanie porządku na cmentarzu.
  7. Mieszkańcy Zajączek Drugich zakończyli swoją kolejkę gdy chodzi o sprzątanie kaplicy za co serdeczne Bóg Zapłać. O dalsze sprzątanie prosimy mieszkańców Stanek.