Zimowe rekolekcje dla młodzieży - Zembrzyce


W dniach od 12 do 17 stycznia młodzież z naszej parafii brała udział w rekolekcjach Oazowych w Zembrzycach koło Suchej Beskidzkiej. W sumie w rekolekcjach wyjazdowych brało udział aż 45 osób. Chociaż pogoda nie pozwoliła nam na zorganizowanie kuligu to jednak udało nam się połączyć duchowe przeżycie ze wspólną zabawą.


Zemb biskupW trakcie spotkań poznawaliśmy tajemnice Dziękczynienia, Imienia, Znaku Krzyża, Eucharystii i Pokuty. Dzieci brały udział w spotkaniachy w grupach, szkole liturgii i śpiewu oraz konferencjach temetycznych. Poza zajęciami warsztatowymi oraz codzienną Eucharystią młodzież brała udział w wycieczkach między innymi do

Białki Tatrzańskiej na termy, do Niedzicy gdzie zwiedziliśmy zamek oraz zaporę wodną wraz z elektrownią. W czwartek naszą wspólnotę nawiedził także ks. bp dr Andrzej Przybylski, który odprawił dla nas Mszę Świętą i wygłosił kazanie o "najlepszym lekarstwie". 

To był cudownie spędzony czas pełen radości i dobrej zabawy. Już planujemy wspólny wyjazd Wakacyjny. Więcej informacji wkrótce. Zdjęcia do obejrzenia w naszej galerii.